• 0935-267-7530
  • info@s2020.ir

درباره ما

درباره ما

درباره ما

مجموعه تیم طراحی ۲۰۲۰؛ وب فعال در زمینه طراحی و میزبانی وب سایت و همچنین خدمات فروشگاهی از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز نموده است. در این مدت بیش از ۱۰ها وب سایت موفق طراحی و پیاده گذاری نموده است.

ما با داشتن سابقه درخشان و نیز کادری قوی و مجرب در بخش طراحی و میزبانی وب توانسته است اعتماد مشتریان خود را جلب نماید. عامل این امر قیمت های مناسب در مقایسه با سایر شرکت های طراحی وب، در کنار کیفیت بالا و مثال زدنی و همچنین پشتیبانی و پاسخگویی سریع تلفنی و آنلاین است.

ما وب پروژه ها را با وسواس زیادی انجام می دهید چرا که معتقدیم پروژه ی امروز کارنامه فردای شرکت می باشد و باور داریم موفقیت مشتری موفقت ما خواهد بود.

ابتدا هدف ما طراحی وب سایت بود ولی پس از مدتی شروع به بهینه سازی سایت نمودیم و به لطف خدا در این امر به موفقیت های چشم گیری رسیدیم. تیم ما از نظر طراحی و گرافیک در جایگاه ممتازی قرار دارد. همچنین ما بر خلاف دیگر شرکت های طراحی سایت در ایران، پنل مدیریت سایت خود را با پشتوانه فنی و تخصص خودمان ایجاد کرده ایم

این امر باعث می شود مشتریان ما در هر نقطه به مشکلی بر خوردکردند در سریع ترین زمان رفع اشکال نمایند.

ضمن اینکه با افزایش استفاده از اینترنت با تلفن همراه بر آن شدیم تا نسخه های جدید سایت های خود را مبتنی بر موبایل قرار دهیم . البته باید به این نکته مهم اشاره نمود که دنیای وب با تغییرات زیادی روبرو شده است ولی اگر تیمی که فعالیت های تبلیغاتی شما را در فضای مجازی انجام می دهد دارای توان فنی مناسب باشد می تواند سایت شما را سریعاً به روز نماید.

 

امید واریم شما هم یکی از افرادی باشید که در آینده ای نه چندان دور بتوانید از خدمات ما استفاده نمایید.

 

 

 

تیم خدمات اینترنتی، طراحی و پشتیبانی

مجموعه فروشگاه های اینترنتی ۲۰۲۰

محمدجواد