• 0935-267-7530
  • info@s2020.ir

پر درآمد ترین وب سایت های ایرانی

پر درآمد ترین وب سایت های ایرانی:

پر درآمد ترین وب سایت های ایرانی


پر درآمد ترین وب سایت های ایرانی:

۱- حمید محمدی (دی جی کالا)
دی جی کالا سایتی در زمینه فروش لوازم الکترونیکی و به خصوص تلفن همراه میباشد . این سایت در حدود ۱۰ سال پیش فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود و امروز قلب تجارت الکترونیک ایران شده است .
شاید هم به نوعی آمازون ایرانی است . دلیل رشد این سایت را بدون شک جلب اعتماد مشتریان  میباشد .
حمید محمدی نیز به عنوان یک بیزینس من فوق العاده در آماری غیر رسمی توانسته است تیم تحت هدایت خود را به فروش ۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان در روز برساند .
واقعا آفرین به فکر و ایده و پشت کارشون …….

 

abc1-Small پر درآمد ترین وب سایت های ایرانی

 

 

۲- محمد جواد شکوری (کلوب)
ایشان با یک سایت نظر سنجی اینترنتی نچندان موفق کار خود را شروع و به گفته خودش با شکستی سنگین روبرو شد . نکات زیبایی در حرف های او پیدا میشود مثل اینکه مدرک گرایی را در کارهای کامپیوتری تاثیر گزار نمیداند .
بهترین سایت تیم تحت هدایتش آپارات هست . این وب سایت را میتوان یوتیوب ایرانی نامید و اخیرا نهادهای مهمی از این پایگاه اجتماعی مثبت و موثر در جهت ارتباط با کاربران برگزیده اند .
اگر دقت کرده باشید برند های مهمی در ایران از این از کانال های وب سایت آپارات استفاده میکنند .
 

interview-with-shakoori-1-Small پر درآمد ترین وب سایت های ایرانی

۳- سایت فینال
این سایت در سال ۱۳۷۷ شروع به فعالیت کرد و توانست از زمره بهترین وب سایت های فروش کالادر ایران و در رقابتی چشم گیر با دیگر رقبا باشد . تخمینی از در آمد آن نیست ولی میتوان این سایت را موفق ترین پروژه های فروشگاهی نامید .
 

final-Small پر درآمد ترین وب سایت های ایرانی

۳- سایت ایستگاه:
این وب سایت یکی از برترین سایت های های نیازمندی در ایران میباشد . قدرت سئو بالای این سایت به صورت  روزافزون صاحبان سایت ها و مشاغل مختلف را بر آن داشته است تا در این نیازمندی موفق ایرانی ثبت نام نمایند . 
محمدجواد
محمدجواد

ثبت نظر