• 0935-267-7530
  • info@s2020.ir

چگونه پشتیبان سایت خود باشیم

چگونه پشتیبان سایت خود باشیم

چگونه پشتیبان سایت خود باشیم


 چگونه پشتیبان سایت خود باشیم:

ساخت یک وب سایت کامل از ابتدا می تواند یک کار بزرگ باشد، به خصوص اگر شما یک مبتدی هستید. خوشبختانه امروزه، وب سایت خود را بسیار آسان تر از همیشه طراحی می کند، حتی اگر هیچ مهارت فنی و یا دانش برنامه نویسی نداشته باشید.

 

پشتیبانی سایت:

یک سازنده وب یک بسته نرم افزاری قابل دانلود یا پلت فرم در دسترس آنلاین است که می توانید از آن برای ایجاد صفحات وب بدون ویرایش کد به صورت دستی استفاده کنید.

دسترسی به آن به صورت آنلاین به دلیل هزینه نسبتا کم و رابط کاربری کاربر پسند آن محبوب تر است. برخی از سازندگان وبسایت، مانند BoldGrid، مبتنی بر ویرایشگرهای قدرتمند مانند وردپرس هستند.

همیشه بهتر است با WYSIWYG (آنچه شما می بینید چیزی است که شما می خواهید) ویرایش کنید، زیرا این به شما اجازه می دهد تا تمام جنبه های صفحات خود را در مرحله فاز ایجاد کنید و ببینید دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد هنگام چاپ.

 

اشتراک رایگان یا پرداخت شده. که بهتر است؟

قیمت همیشه یک عامل مهم در انتخاب یک سازنده وب سایت است و شما خواهید دید که قیمت ها به شدت متفاوت هستند.

شما باید خدمات هر یک از بسته ها را آزمایش کنید، نحوه ی رابط کاربر پسند آنها پشتیبانی ۲۴/۷، و چگونگی قالب های خود را تنظیم کنید.

به عنوان مثال، نام دامنه و دامنه قالب طراحی معمولا با سازندگان وب سایت آزاد محدود می شود. سازندگان حق بیمه وب سایت انواع ابزار بازاریابی را ارائه می دهند که به شما کمک می کند که دید آنلاین خود را افزایش دهید و ترافیک آلی را افزایش دهید.

شما احتمالا نباید از یک سازنده وب سایت رایگان استفاده کنید زیرا فقط یک زیر دامنه را ارائه می دهد، نام تجاری نام تجاری وبسایت را به عنوان بخشی از آدرس سایت خود قرار می دهد،

اگر بخواهید وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید، یک جنبه مهم است.

هنگام استفاده از نسخه رایگان هر ابزار ساخت وب سایت برای ایجاد سایت، سایت شما همیشه تبلیغات آگهی سازنده را نمایش می دهد.

در حالی که در بعضی موارد آنها به سختی قابل مشاهده هستند، در برخی دیگر آنها چشم های بازدید کننده را می گیرند و آنها را از محتوای وب سایت شما منحرف می کند.

علاوه بر این، با استفاده از یک ابزار رایگان، کسب درآمد بسیار دشوار است زیرا شما گزینه ای برای قرار دادن کد تبلیغاتی خود ندارید.

 

مزایای استفاده از پلت فرم خودتان

ابزار آنلاین DIY یک راه حل عالی برای کسانی است که در بودجه تنگ هستند و یا مایل به سرمایه گذاری بیش از حد در ساخت یک وب سایت.

 

ImageHandler-2 چگونه پشتیبان سایت خود باشیم

پشتیبان سایت

رخی از سازندگان وب سایت DIY مانند Wix و GoDaddy گالری های قابل توجهی از قالب های حرفه ای طراحی وب را برای هر بخش از کسب و کار ارائه می دهند.

علاوه بر این، برخی از این قالب ها رایگان هستند و به راحتی سفارشی می شوند. با استفاده از این قالب ها به عنوان اساس، شما می توانید طراحی وب سایت خود را هر زمان که می خواهید،

از هر کامپیوتر ویرایش کنید. فقط با استفاده از یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن، می توانید یک طراحی وب بسیار جذاب داشته باشید که حتی سفارشی تر از آن است که طراح آن را ساخته باشد.

BoldGrid یک سازنده بزرگ وب سایت با قابلیت کشیدن و رها کردن است که در واقع در بالای ویرایشگر قدرتمند وردپرس کار می کند، بنابراین شما بهترین ها را از هر دو جهان می گیرید.

علاوه بر این، سایت شما به طور خودکار به موتورهای جستجو مانند Google، Yahoo، Yandex و Bing ارسال می شود تا شما بتوانید ترافیک آلی را شروع کنید.

بیشتر سازندگان وب سایت Do-It-yourself خود نیز ابزارهای آسان برای استفاده از ابزارهای SEO را در اختیار شما قرار می دهند که شما را قادر به اضافه کردن و ویرایش متا تگ ها، شرح ها و کلمات کلیدی می کند.

همه شما باید انجام دهید این است که آنها را تایپ کنید و ذخیره کنید.

به طور کلی، ابزار آنلاین DIY می تواند شما را از پول و تلاش های زیادی صرفه جویی کند زیرا شما مجبور نیستید برای طراحی و کد وب سایت پرداخت کنید.

 

نتیجه

با داشتن طیف وسیعی از ابزار و سیستم عامل های موجود در سایت، انتخاب مناسب برای سایت شما کار ساده ای نیست.

بهترین روش برای تصمیم گیری در مورد اینکه سازنده وب سایت برای شما مناسب است، این است که بررسی ها را بخوانید و قیمت ها و خدمات موجود در بسته را برای تصمیم گیری آگاهانه مقایسه کنید.

 

نیاز به کمک دارید؟

ما می توانیم زمان شما را صرفه جویی کنیم و وب سایت خود را برای مشتریان خود هموار کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

محمدجواد
محمدجواد

ثبت نظر